Máš ten nejbáječnější úsměv

5. února 2011 v 1:55 | Kati3* |  Jiné =)*
My jsme všichni tak moc nehorázný pesimisti. Je mi z toho zle :! . Podívejte se do zrcadla, usmějte se, vemte si konturku na oči, nebo pastel na sklo a nad Váš odraz v zrcadle napište .. > "Tohle je člověk odpovědný za Tvůj život!".. Chápu, někdy je dost těžký se usmát, ale pořád jste to Vy, Vy, kteří si jdou za svým a mají své celoživotní nebo alespoň dlouhodobé sny! Věřte si sakra! Usmějte se do toho zrcadla a řekněte si, že to zdaleka neni všechno tak hrozný, aby to nemohlo bejt ještě horší. Říká se, že čas, ať už krátký nebo dlouhý, je nejlepší lék, ale to jsou podle mě kecy. Protože i po čase si každej vzpomene.. A tudíž jako lék doporučuju se obklopit skvělými a ještě skvělejšími přáteli, to oni jsou ten báječný, nenahraditelný a mysteriózní lék na každé trable..:) To s nimi se smějete a bez nich jste nuly. Ale další rada, nikdy po příteli nechtějte moc.. Mohou Vám pomoct určit si priority, zásady, ale není v jejich moci plnit Vaše sny. Možná jenom moc přemejšlim nad životem, ale .. Je to prostě tak a jiný to nebude..;))

                                                                          Thx for reading, Kati3 ^^ 

P.S.: Šťastný ten člověk, který má víc snů, než je realita schopná zničit..;) 
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 šelmička šelmička | Web | 17. února 2011 v 12:53 | Reagovat

děkuju já sem moc nechodím ale aktulizuju stav básní, tak jsem tu po dlouhé době, jsem hl. na mém hl. blogu a ten najdeš skoro nakonci menu, myslím tím klikačku a děkuju za pochvalu i když je z prosince ;-)

2 SergiooG SergiooG | E-mail | 16. ledna 2017 v 18:04 | Reagovat

I found this page on 11th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama