Jev? Paranormální? Tak jo..;D

11. ledna 2011 v 21:43 | Kati3* |  Různé texty
     Co se mi jako první vybavilo při slově paranormální jev?? Jistě, že Paranormal Activity 1,2 ..:D No ale abych nezačala odbočovat ( mám to ve zvyku ), tak bych ráda podotkla, že paranormální jev, je většinou halucinace, která se nám vybaví a zdá na určitém místě, které neznáme a nedůvěřujeme mu. Dejme tomu, každý z nás si dokáže představit situaci. Stojíme na rozvrzané podlaze, zkrz okno vane vítr, který plápolá se záclonami, okolo nás jsou různě rozestavěné zaprášené vázy, nábytek, většinou se tu a tam proběhne nějaký pavouk, a najednou jsme u děje, v tu chvíli si díky hororům a všem těm kecům o příšerách ( které slýchal každý z nás už od dětsví ;D ) vsugerují strach, a je to tady. Paranormální jev je na světě, prostě z ničeho nic máme halucinaci o tom, jak začíná hrát pijáno. Samozdřejmě, že samo ;) . No a pak najednou otevřete oči, zjistíte, že jste u sebe v pokoji, že nad vámi leze pavouk ( jestli jste stejná povaha jako já, začnete křičet ), že Vaše mladší "roztomilá" sestřička nechala v pokoji otevřené okno, takže v pokoji je průvan, že ve druhém patře dupou sousedi a že starší bratr právě trénuje na klavír ;D. Zkrátka, jak už jsem psala, je to většinou námi vyvolaný pocit, přehlédnutí nebo halušky.
      Nevím, jak vy, ale jako další věc se mi vybaví "UFO".. Nikdo to nikdy doopravdy neviděl ale existuje to. Jistě. Vážně, nechci se nikoho dotknout ale na tohle zkrátka nevěřím > realista.
Je to podle mě kravina, nějaké bláboly v časopisech o nějkém týpkovi, co viděl UFO a chce na tom zbohatnout? Určitě ;D. Moc tomu nepřidal ten článek, co jsem četla asi před měsícem. Takže, velký titulek: "Je to dokázané, on UFO viděl", zaujal mě, a tak jsem pokračovala. Nejenom, že popis UFA byl za   a) nepřesný
                    za    b) nelogický
                    za    c) byla to prostě kravina, tak jsem se na konci dvoustránkové infomace dozvěděla, že chlápek byl pár dní na to odvezen do léčbny pro mentálně postižené. ;D. Zasmála jsem se, a život šel dál ;).
       Co se mi vybaví dále? No, možná tak jeden neuvěřitelnej jev, jak jednou sbalim bágly a potáhnu ;D. Protože víc mě fakt nenapadá, tak ukončim článek ;).

                                    > Názor, myšlenka, nic víc ;)     
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama