Nemiluju, že bych zabíjela

9. února 2010 v 22:32 | Kati3 =)* |  Jiné =)*
Je 9.2. normální prázdninovej den, takže klasika ---> všichni někde na horách, jenom já doma. Tak sem se rozhodla že aspoň konečně začnu přemejšlet. Dneska sem tak ňák byla v knihovně se zaregistrovat. Příjemnost dnešních lidí mě až udivuje! Jelikož sem se nedávno rozhodla absolutně změnit životní styl - jak vlasy, mluva, péče o tělo a tak, nepřišlo by na škodu kdybych začala jinak i jednat? Jo, asi jo. Takže na uvítání - "Tobě už bylo 12, že lezeš sama do knihovny?"
Je pohodová odpověď - "Klid babi, zvýší se ti tlak, a tobě ještě není 100 abys šla konečně do důchodu??" (ta ženská vypadá na 1000 let! ---> MY GOD!)
Jak na tohle asi normální člověk má reagovat! Možná sem malinká ale nejsem totálně blbá, teda aspoň myslim co se týče mýho psychickýho stavu. Se sebou sem srovnaná a jak někdo jedná semnou jednam tak s nim i já. Tak co jako? Mam na všechny bejt ta hodná a milá když sou na mě všichni hnusný a pomlouvaj mě, ani mě nehne! Jako ale tohle je i doma! Prej "Umej nádobí." toe jako kdyby vám někdo řek jako psovi - "Přines kost!" Neni tohle přehnaný? To že sem v pubertě neznamená že sem pes! A ani idiot. Mimo to, když sem už byla v tý knihovně tak sem si půjčila pár knížek. Parodii na Narnii - Blarnie (Les, čaroprdelnice a kříň s partou fetujících Perverzových! xD) chcípam z toho. A ňákej ten román ;) No neasi! =)* O tý Blarnii sem musim ještě napsat xD je to přehanná knížka. A taky sem učinila (možná osudný) rozhodnutí, že se začnu víc učit ---> to stálo hafo úsilí xD. Prostě, když ti někdo život níčí dej mu tyčí! A má po žížalkách ;)* Hele, jedna osoba mě pomlouvala... osoba kterou sem milOvala --> haFO! (Bff... ona ví), jeko sama mi to řekla, narovinu, za což sem fakt vděčná, ale ty pomluvy byli hnusný! A já tohle prostě nesnášim! Alergik s.r.o. na tenhle hnus! Kdyby aspoň měla důvod mě pomlouvat ale já jí nic neudělala! Ať mi to řekně do očí když už! ---> SRÁBEEK =*
nO nic, tak páápá lálá ^^


----> Kati3 =**
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ofiela Ofiela | Web | 13. února 2010 v 23:36 | Reagovat

Promiň bylo to ode mě jednání nefér odpusť ;(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama